Daido Aisuru 3.díl

23. května 2010 v 2:50 | Kat-chan |  Daido Aisuru
DAIDO AISURU - To je jenom špatný vtip?

Za okny už byla černá tma a tak byl čas se připravit ne ples. Stála jsem před zrcadlem a prohlížela se. Uhlazovala jsem rudé šaty a sledovala, jak zvýrazňují moje křivky. Sedla jsem si před toaletní stolek a na rty nanesla sytou rtěnku. Pomalu jsem otevřela šuplík, vzala škrabošku, kterou jsem koupila ve městě a nasadila si jí. Slyšela jsem totiž, že na plese bude Kazekage a ten mě dost dobře zná. Na chvíli jsem si vzpomněla na minulost.
"Nemysli na to," upozornila jsem přísně svůj odraz v zrcadle a začala pročesávat mé dlouhé blonďaté vlasy, které jsem si rozpustila. Měla jsem je dlouhé až ke kotníkům. Někdo ale zaklepal na dveře a tak jsem vstala a šla otevřít. Zpoza dveří se usmíval Asuma v elegantním obleku. Když uviděl mě, zahlédla jsem v jeho očích jemné zajiskření. Přistoupil ke mně, zabouchl dveře a začal mě líbat na krku. Snažila jsem se odtáhnout, ale jen tak se nedal. Po chvíli nakonec ustoupil.
"Ples čeká," vysvětlila jsem a vyšla ven ze dveří.

Dorazili jsme do sálu, když už byla zábava v plném proudu. Uprostřed byla velká taneční plocha a u pravé stěny, která byla celá prosklená, stál dlouhý švédský stůl. Na stole bylo snad sto druhů různých jídel. Když jsem se podívala na prvou stranu, zkameněla jsem. Na rudé pohovce, jako moje šaty, seděl Kazekage v bílém obleku. Díval se přímo na mne a já na něj. Navzájem jsme se hypnotizovali pohledy a já se nemohla zadívat jinam, protože mi to přineslo tolik vzpomínek. Hlavou mi létaly různé hlasy.
"Odjeď se mnou Nano …", "Hřešíš děvče…", "Pomoc!"
Zatřepáním hlavy jsem se je snažila vyhnat, ale nepomohlo to, tak jsem je začala ignorovat. Chytila jsem Asumu pevně za ruku a zamířila s ním ke stolu. Ještě jsem se ohlédla na Gaaru a když jsem spatřila pro mne tak známý úsměv, znovu se mi do hlavy nahrnula další vzpomínka doprovázená Kazekageho hlasem. "Neboj se, všechno zařídím…" Hleděl mi přímo do očí skrz vlasy spadané do jeho obličeje.
Zachránil mne Asuma, když mne chytil za ruku a vyzval k tanci. Přešli jsme k parketu a hudebníci začali hrát tango. Věděla jsem, že je Asuma dobrý tanečník a tak jsem se nějakého šlapání na nohy nemusela bát. Za chvíli jsme oba dva, aniž bychom chtěli, byli středem pozornosti. Každý koukal na náš tanec. Nebylo to nic těžkého tancovat tango, když jsme měli tak vášnivý vztah. Potom, i ten tanec byl tak vášnivý. Jeho ruce mi přejížděli po celém těle. Byla jsem jako ta co svádí a on jen těžko odolával.
Odpoutali jsme se od sebe a šli daleko. Snažila jsem se ho nějak nalákat a tak jsem si přejela po korzetovém rozparku rukama. Najednou se hudba zastavila a na krku jsem cítila, jak mi vstávají vlasy. Za mnou někdo stál a zastavil hudbu. Uslyšela hlas, kterého jsem se bála nejvíc.
"Tango je umění!" křikl Gaara a znovu dal znamení na hudebníky. Hudebníci hráli potichu a on se ke mně přiblížil. Přišel zepředu, podíval se mi do obličeje a usmál se.
"První je touha!" řekl a začali jsme znovu tančit. Ani jsme se nedotkli, jen kolem sebe chodili a udržovali kontakt očima. Navzájem jsme se pohladili po tváři.
"Pak..." začal a pevně mě stiskl na bocích a přisunul k sobě. "Vášeň!" Moji nohy si přitáhnul k sobě a pohladil mne po ní. Natáhla jsem ruku po Asumovi.
"Pak…" řekl znovu, odsunul mne a pevně chytil za zápěstí. "Podezření." Tou rukou mě ovládal. Točil se mnou, donutil mě couvnout, všechno. Byla jsem pod jeho kontrolou a viděla, jak Asuma jen kouká a nemůže nic udělat.
"Pobláznění! Hněv! Vášeň!" říkal Gaara a dravě tančil, jakoby mu šlo o život. Zoufale jsem zakňučela, když mi rukou trhl směrem dolů, abych klesla.
"Kde je láska za nejvyšší nabídku, tam nelze věřit! Bez důvěry, není láska! Pobláznění, ano, pobláznění tě udělá…ŠÍLENÝM!" Gaara byl opravdu šílený, jako smyslů zbavený. Rychle se mnou zatočil. Skončila jsem u Asumy v náručí, kde jsem toužila být už dvě minuty předtím. Myslela jsem, že to tím skončí, ale přišel Shikamaru a z Asumova náručí mě znovu vytrhl. U Shikamara jsem se cítila docela v bezpečí a ani jsem se nebránila tance s ním. Uměl tančit opravdu slušně. Otočil mne a já k němu stála zády. Rty se dotknul mého krku a chtivě sykl. Pevně mě chytil za ruce a strčil ke Gaarovi, který stál vedle něj. To jsem opravdu nečekala, a tak jsem se jen vykuleně nechala vést kroky toho červenovlasého muže. Kazekage mě zvednul ze země a párkrát se se mnou otočil. Každou minutu toho tance jsem si přála být někde jinde. Gaara ladně udělal krok, chytil mne za boky a zvednul znova. Ale tentokrát mne zvedl až nad svou hlavu. Pomalu mne zase začal sundávat dolů a přitom obličejem přejížděl po korzetovém rozparku. Jeho dech jsem cítila až v morku kostí.
"Poznal jsem tě," šeptl mi do ucha a drsně mě shodil na zem. Aby to vypadalo jako součást tance, zvedla jsem se a rozhlížela se okolo sebe. Kolem Shikamara, Asumy a dokonce i Gaary se nahromadili další chlapci a šibalsky se usmívali. Každý se mnou udělal jeden taneční krok a jako hadrového panáka mne hodili dalšímu muži v řadě. Takhle si mě předávali z jednoho na druhého, až jsem skončila u Shikamara, který vztekle, ale i unaveně funěl. Držel mne v náručí a naše rty od sebe byly pár milimetrů. Prohnula jsem se dozadu, a uviděla Asumu. Zoufale jsem vzdychla. Objala jsem pevně Shikamara a hudba se zase ztišila. Všichni na mne soucitně hleděli, ale tohle jsem nepotřebovala. Zase jsem od Shikamara ustoupila a ocitla se uprostřed obrovského kruhu tvořeného svalnatými mužskými těly. V cestě k Asumovi mi bránili dva muži, kteří si ke mně stoupli zepředu a zezadu a také chtěli prozkoumat tělo. Zaskučela jsem dlouhé táhlé "ne", ale nikdo to neslyšel. V tu chvíli totiž hudba začala zase hrát nahlas. Skoro mi vyhrnuli šaty až k pasu, jak byli drzí. Vymanila jsem se z jejich pasti a postoupila dál k Asumovi. Konečně jsem ho zase cítila. Ale Asuma se mne ani nedotknul. Jen mě nechal na pospas a prorval se davem pryč. Zůstala jsem tam stát, kolem byla hromada mužů a každý chtěl ukořistit kousek ze mě. Když se o mě začali přetahovat, tak už jsem toho měla tak akorát dost a unaveně jsem zařvala: "DOST!" Hudebníkům ujel falešný tón a zmlkly. Muži, jakoby se probudili z genjutsu, otupěle odešli a mně ke stolu odnesl Shikamaru. U stolu už seděl Asuma. Každý si sedl z jedné strany. Udýchaně jsem se dívala Asumovi do očí.
"Asumo," vydechla jsem a políbila ho. Koutkem oka jsem zahlédla pohyb jeho ruky, jak mně chtěl odrazit, ale věděla jsem, že touha je silnější než on sám. V tu chvíli si ke stolu naproti mně sedl Gaara. Lehce jsem ukončila polibek a podívala se na něj.
"Tak jak se má moje snoubenka?" zeptal se Gaara a položil ruku vedle mé. Asumův pohled sjel na naše stejné prstýnky.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama