|Black'n'White| |1.| |"Můj pane..."|

10. října 2010 v 18:48 | Kat-chan
Obrázek mi sem nejde hodit T.THidan namířil zbraň na jeho hlavu a pousmál se. Byli tu jen oni dva. On a jeho bývalý společník Kabuto.
"Kabuto, kamaráde můj, takže tys mě tak sprostě prodal jo?" pousmál se Hidan potutelně a jedním rychlým pohybem zbraň nabil.
"J-J-Já ne, Hidane, věř mi," zakroutil rychle hlavou.
Hidan se šíleně zasmál. "Věřit TOBĚ?" Jedním rychlým pohybem zbraň nabil a prohnal kovovou kulku Kabutovo hlavou.
____________
Hidan seděl na pohovce a z každé strany se na něj tlačilo nějaké vyvinuté děvče.
"Hidane," zasténala blondýna po jeho levici, povolila mu u krku motýlka a začala knoflíček po knoflíčku rozepínat jeho košili. Hidan ji jednou rukou jednoduše odrazil.
"To, že potřebuješ prachy na další dávku zasranýho kracku neznamená, že mě budeš ošmatávat bez mýho dovolení. Je ti to, kurva, jasný?!" zakřičel na ni, zvedl se z pohovky a chytil ji za vlasy. Zakňučela bolestí a podívala se mu do očí, které od těch svých měla na deset centimetrů.
"Teď mi řekni - omlouvám se vám, můj pane." Chvíli čekal, ale když dívka nedělala nic jiného, než že fňukala, hodil s ní na zem.
"Dělej, nebo ti vytrhnu silikony!" zakřičel na ní hlubokým hlasem a otočil se na brunetu, která se krčila v rohu pohovky. Usmál se na ní. "Ukaž tý krávě, co po ní chci."
Bruneta přikývla, slezla na zem, klekla si a uklonila se. "Omlouvám se, můj pane," řekla dost na hlas a dodala i lítostivý tón, až skoro vypadala, že je na pokraji zhroucení.
Blondýna se ale ne a ne vzchopit. Kopl jí do břicha a sedl si zpátky na pohovku. "Kdes tu čubku kurva sehnala? Blbá a ještě k tomu nezná pravidla," povzdechl si Hidan, naklonil se ke stolečku před ním a z krabičky cigaret si jednu vzal rovnou do úst. Bruneta pohotově vzala zapalovač a u úst mu zapálila.
"Ty jsi moc hodná děvka," usmál se na ní pokřiveně, chytil její obličejík do ruky a spojil jejich rty v polibek. Nebyl to ale polibek jemný a plný lásky, ale chladný, odměřený, jen pro uspokojení.
"Odměna," vysvětlil.
"Hidane!" vyrušil ho něčí hlas. Hidan pootočil hlavu na přicházející skupinku osob.
"Co mi neseš pěkného Kakuzu?" zeptal se docela milým tónem. Kakuzovi opravdu věřil. I když Kakuzovo láska k penězům někdy přerůstala do nenormálu, často se hádali a panovala mezi nimi jistá nevraživost, dokázali společně pracovat.
Kakuzu k němu přišel, zpoza zad vytáhl novinový plátek a praštil ho s tím přes hlavu.
"AU!" zařval Hidan a vyšvihnul se z gauče rychlostí blesku. Chytil Kakuza pod krkem a díval se mu do očí. "Ty kreténe, co to děláš."
Kakuzu naprosto v klidu, s klidnou vyrovnanou tváří namíchanou s trochou vzteku poznamenal: "Tak si to přečti." Hidan ho pustil, vytrhnul mu noviny z rukou a přelétl to očima.
"A co jako?" povytáhl Hidan jedno obočí a noviny hodil na stůl. "Na tý fotce mi to nesluší no."
"Hidane! Ty jsi zabil Nejiho… To bych ještě bral, zabíjíš kde koho… Ale oni tě při tom viděli, vyfotili a teď seš celostátně hledanej!"
Hidan se usmál. "Ach… Nebylo to tu už třikrát předtím?" Kakuzu začal ztrácet nervy, jen si povzdechl a mávl rukou.
"Tak si dělej, co chceš…"
Kakuzu odešel z místnosti a skupinka, která ho doprovázela, zůstala stát vevnitř. Blondýn mezi nimi, Deidara, se uklonil a zeptal se: "Smím přistoupit, Hidan-sama?"
Hidan se pro sebe usmál, otřel si spodní ret palcem a přikývnul. Deidara byl vždy tak milý a slušný.
Deidara udělal dva kroky dopředu a otočil se na zbývající dva stojící za ním. "Jděte, vyřídím to sám."
Chlapci si odfrkli a urážlivě odešli.
"Tady to je," vytáhl Deidara z kapsy černý balíček.
Hidan se na Deidaru zamračil. "Co? Nic jsem po tobě nechtěl."
"Dárek," pokrčil Deidara rameny. Hidan rozbalil černý obal a naskytl se mu pohled na úplně novou, nádherně vyleštěnou černou zbraň.
"Je to naprostá novinka na trhu, když jsem jí uviděl, hned jsem si vzpomněl na vás, Hidan-sama," uklonil se Deidara tak hluboce jak jen dokázal.
Hidan se rozchechtal, položil pistol na stůl a obrátil se na Deidaru už s kamennou tváří, na které byl potutelný úšklebek. Chytil ho za košili a přiblížil si ho k sobě tak, že cítil na svém obličeji jeho horký dech.
"Proč si myslíš, že bych chtěl něco takového, jako je tenhle zkurvenej dárek? Na co mi to do píči bude?" Deidara se oklepal, přeběhl mu totiž z Hidanových slov studený proud po zádech.
"Já jsem vám chtěl pouze radost. Vím, jak si potrpíte na svém arsenálu…" Deidara si uvědomil dvojsmyslnost své otázky a hned se začervenal, až musel odvrátit svou tvář. Naštěstí Hidanův natvrdlý mozeček nic divného neodhalil.
"Dobře teda…" pustil ho Hidan a ohlédl se na blonďatou děvku stále ležící na zemi. Přikrčil se k ní, dal jí prst pod nos. "Hups, asi jsem jí prokop nějaký vnitřnosti… Stejně to byla píča…"
Deidara přikývl a ihned se té ženy chopil. "Chápu, mám ji donést na TO místo…"
"Ještě počkej," zastavil ho Hidan mávnutím a rozvážným, pomalým krokem došel ke zdi, ze které sundal jednu z katan visících jen tak na ozdobu. Stejně pomalým krokem přišel zpět, dřepnul si vedle blondýnčina těla zakroutil hlavou.
"T,t,t.." zamlaskal. "Myslíš si, že mi utečeš? Vím, že jsi živá, čubko."
Po těhto slovech vzal Hidan katanu pevně do rukou a počkal, až blondýna dokořán rozevře svá očka. Když odhalila zelené duhovky, Hidan se rozpřáhl a zabodl katanu do jejího srdce.

V tu stejnou chvíli na jiném místě…
"Zavolejte mi Sasukeho," poručil muž sedící v křesle. Luxus ho obklopoval ze všech stran. Byl oděn v bílém obleku a černé košili s bílou kravatou.
"Přál jste si mě, pane?" vstoupil do místnosti muž v černém obleku s košilí ledabyle rozepnutou. S rukama v kalhotách a s cigaretou v puse k němu došel.
"Znáš gang zvaný 'Akatsuki', Sasuke?" zeptal se ho Kakashi a napil se whisky, které držel ve své ruce.
Sasuke jen mlčky přikývl.
"A chtěl bys je dostat na kolena? Chtěl bys je sejmout, Sasuke?"
"Samozřejmě, že chtěl." Kakashi se spokojeně usmál.
"To je fajn, protože pro tebe mám práci…"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kee-chan Kee-chan | Web | 10. října 2010 v 19:05 | Reagovat

Úchvatnéééééé *-* Dobře té blondýnce >.< Neváží si místa v Hidanově harému >.<" Dee se v něm musí brzo vyskytnout taky *-*
_A děj bude nejspíš opravdu hodně zajímavý ^^ Doufám, že vyhraje zlo *Muhehehe*
_Tahle povídka bude má nová droga a už teď mám absťák~ Tak šup honem psát *-*

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama