S lítostí Vám oznamujeme, že tento článek je pozitivní (i když tak nevypadá) a tak se nemůžete přiživit na nějakém tom smutku

10. února 2011 v 1:14 | Kat-chan |  Slova Katou
Kat-chan
Pozdravy.

Jste právě teď na blogu, který se jmenuje katou-world.blog.cz, aneb "Povídky slečny Katou".
Katou jsem já a jsem přízrak tohohle blogu. Tedy - vlastně jsem jeho majitelka.

Z tohohle obrázku 200 x 200 pixelu na Vás kouká můj ksicht, který prošel určitou změnou ve photoshopu. Většina z toho byla vylepšení nepoužitelnejch částí. Ale velký nos zůstal stejný - to mi věřte.

Můj život - neklidný a sakra mladý. Užívej dokud můžeš, kdo ví, kdy tě nějakej ožralej sráč přejede, nebo tě někdo omylem vystrčí z vlaku, nebo z mostu. Ale nedělejme z toho sci-fi. Prostě nikdo nikdy neví, kdy se mu kdo-ví-kdo pomstí smrtí. A třeba i úplně neznámej magor.

A chcete-li o mě vědět víc, tak rozklikněte tenhle článek a třeba se v něm i rozepíšu ;D


Nebudu Vám tu psát, jak jsem blázen do anime a jak jsem vtipná a milá. To samozřejmě jsem, protože jsem dokonalost-sama (můžete mi tak klidně říkat, nemám nic proti). Ale hlavně jsou takoví všichni otaku.

Já se snažím usmívat.(Snažím!!) Vždycky. Říkám Vám, i já se tak dvakrát do týdnu propadnu někam strašně dolů a mám pocit, že se brodím v sračkách a že to takhle mám celý život, který je opravdu na dvě věci a to na nic a na hovno. A v tu chvíli dělám dvě různé věci - buď o tom mám potřebu říct, nebo to přede všemi skrýt.

A určitě i na blog někdy napíšu, jak se mám na pi*u! :D

Tenhle článek sice jako o mě nevypadá, ale ono jde jen o to umět číst mezi řádky. Už tady o mě padlo hodně věcí.

A víte co? Já mám strašně ráda svůj život. No jo, já nejsem jako Vy. Bývala jsem. Skoro jsem se až vytahovala, že mám vlastního psychologa a nadiktované prášky na spaní. Nespavost je ale nemoc. A dost hnusná a já už ji nemám a teď mě neprobudíte, ani když mi vedle hlavy budete zabíjet dítě. (To bych naopak měla ty sny ještě hezčejšejší ^^)

Jo, lidi, já už prostě asi nějak dospívám. Tím neříkám, že jsem udělala razantní krok z puberty. Moje názory jsou ještě stále převážně dětinské a můj mozek neumí (no, vlastně neumí nic když není) přemýšlet jako dospělák. Je naladěn na svou stálou vlnu a to kurva dělat uhříky a do prdele mluvit sprostě. A taky vypadat co nejvíc cool. (Paroduju sama sebe)

Ach, zlatíčka, co jste se pročetli až sem, mám svý, dětinský názory na život. Že celý život, že všechna společnost je jedna velká hra. Ale neni to taková ta hezká hra, kde je sic někdo vítěz, někdo poražený, ale hra, kde jsou poraženi všichni. A když všichni, tak všichni.
Ale pozor, ve hře se udržujete lží. Lží, lží a lží. Protože my, lidi, máme na svých oblíčejích tvořené masky lží, které nás chrání od toho, aby nám na kůži nebyly vidět jizvy osudu a blbé náhody a když tu masku někdo sundá, tak - (žádné GAME OVER, ale) TAK TO JSI KUR*A V P*DELI.

Je 0:59, kručí mi v břiše a poslouchám Xindla X, abych se trochu naladila do češtiny a nepsala vám tu něco v polštině, nebo angličtině. A do hellu, vsaďte se, že bych to dokázala. (Možná ale taky ne :D)

Jméno - to Vám může být jedno. Moje jméno je přízrak tohohle blogu Katou Michiyo
Věk - Ještě nemám občanský průkaz, ale už brzy ho mít budu
Povaha - KURVA šílená, závislá na hudbě, ať už je jakákoliv (hlavně musí být poslouchatelná), náladová, cholerická, ale snažím se o to, aby se mi lidi smáli
Zájmy - hudba, hudba, psaní, psaní, hudba, jazyky, čtení a tenhle blog je tay jeden velkej zájem.
Motto? - Věř všem, abys nemusel věřit nikomu. (To jsem si teď vymyslela, abych bla vtipná)

Takže to jsem já. Ňuf.

Jsem dokonalá, chtěná a strašně ráda mluvím v ironii.

Bye - bye,

Vaše nemocná (a vyjímečně nejenom duševně) Katou
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Kee Kee | 10. února 2011 v 17:24 | Reagovat

<3 *Snaha o Originální komentář*

2 Kee Kee | 10. února 2011 v 17:24 | Reagovat

Ale přečetla jsem to! :D :D

3 Grad Grad | E-mail | 17. srpna 2011 v 4:23 | Reagovat

(god) bless irony and sarkasm *ňuf*

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama