Trojúhelník není můj oblíbený geometrický tvar

4. února 2011 v 21:57 | Kat-chan |  Povídky jednorázovky
Bez pointy... Jen jsem potřebovala něco napsat, něčím se zabavit a někoho zabít...


"Máš to tu hezké," zašeptal. On ale nehleděl na jeho řeči a dál ho dravě líbal na krku. Přes hlavu mu přetáhnul bílý nátělník a sám sobě sundal košili. Svou hrudí se natisknul na jeho a olízl mu ucho.
Blonďák se zatřásl, jak se horký dech černovlasého srazil na jeho ušním lalůčku. "A opravdu to bude jen na jednu noc?"
"Umíš taky držet hubu? Bude," zamumlal černovlasý, hodil blonďáčka na postel a s perverzním úsměvem z něj svléknul džínové kalhoty….

Ležel mu na hrudi a letmo ho líbal. "Krásně voníš, co používáš?"
"Mýdlo," zašklebil se sarkasticky černovlasý a podíval se do hlubokých modrých očí, které se na něj popuzeně podívaly. Blonďák ztratil všechna slova, která mu přišla na jazyk.
"Tebe nezajímá, čím to je, že mám tak studánkově modré oči a zlatavé vlasy?" Blonďáček ztišil hlas, aby nijak nenarušil tu blízko, která se mezi nimi teď vytvořila.
"Ne, nezajímá mě to. A přeceňuješ se," protočil oči černovlasý, setřásl blonďáka ze sebe a vstal z postele, "tak zlatavé vlasy zase nemáš."
Blonďák zalapal po dechu. "Ale studánkové oči mám, ne?"
Černovlasý neodpověděl, oblékl si na sebe černé kalhoty a odešel z ložnice. Blonďatý se za ním díval, pak se zvednul také a následoval ho. Černovlasý měl namířeno do obývacího pokoje a z něj na balkón. Vytáhl krabičku cigaret, jednu vyndal, obrátil ji a zase ji dal zpátky. Blonďák se na něj zaujatě díval.
"Ty jsi pověrčivý?" Černovlasý neodpověděl, jen si vytáhl další a zapálil si. Obláček šedavého dýmu mu obklopil vlasy stejně černé jako tma, jež je svírala. Působil ještě víc tajemně…
Blonďák se na něj podíval a rozesmál se. "Jak máš černé vlasy a černé oči, ve tmě zanikáš a ta cigareta vypadá jako světluška." Bez odpovědi, ticho. Blonďáček se otočil, šel zpátky do ložnice, vzal si kousky oblečení a vyšel znovu na balkon. Vzal černovlasému cigaretu a doslova mu s ní vypálil své telefonní číslo na jeho nahou hruď.
Věděl, že to bylo jen na jednu noc, ale něco mu nedalo…

Uběhlo pár měsíců. Přesněji tři a půl měsíce…
Modrooký chlapec seděl na koženém, černém křesle a v ruce svíral plyšovou panenku. Měla černé polodlouhé vlasy, korálkovité černé oči a oblečena byla do bílé košile a černých kalhot. Měla na tváři sarkastický úšklebek.
Zachrastily klíče, klika cvakla. A znovu. Někdo odložil boty a blížil se k blonďákovi. Černovlasý usedl na sedačku vedle křesla.
"Co to máš v ruce?" vyštěkl na blonďáka, který se schoulil do klubíčka.
"Tohle? To.. je.. Ahahaha…" Blonďáček se začal nervózně smát, pak si odkašlal a přitom tak, aby to zakryl, zamumlal: "UkradljsemtoSakuřezpostele."
"Tys byl u Sakury?" rozhněval se černovlasý, chytil blonďáka za triko, vytáhl ho z křesla a posadil si ho na klín. Blonďák se třásl a měl zavřené oči.
Se slzami na krajíčku zašeptal: "A kde jsi ty byl celý týden?"
"U Karin, samozřejmě."
"Karin… Aha…"
"No tak," zašeptal mu do vlasů a políbil ho. "Chtěl bys vrátit čas?"
"Ano… Přiběhl bych na tvou svatbu a zakřičel "námitka!"" Zamumlal naoko uraženě blonďák a objal černovlasého.

Dvě desetiletí za nimi. Beze změny… Jen vrásky na tvářích, které se začaly tvořit, napovídaly o trápení, která zažívají.
Jednou černooký přišel domu ke své ženě. V křesle, skoro stejném, jako je u něj a blonďáčka doma, seděl on. S panenkou v ruce… S panenkou od krve. A pod křeslem mrtvé tělo červenovlasé krásky a rozbité brýle ležící opodál. Ubrečený blonďáček k černovlasému otočil pohled.
"Promiň, musel jsem… Potkal jsem ji v baru a řekla, že to bude jen na jednu noc. Ale nebylo a trojúhelník není můj oblíbený geometrický tvar…"
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Kee Kee | Web | 4. února 2011 v 22:07 | Reagovat

Ohohoooooooooo, tedáááá!!! Studánkově modré oči mě dostaly :D Ale to zakončení *-* Muhehehe... Okamžitě splácat něco dalšího podobného! ^^

2 pajčas pajčas | Web | 4. února 2011 v 23:26 | Reagovat

Mám prosbu - nech své potřeby razit si cestu ven častěji. Je to povedené, Jednoduché, přímé a skvělý nápad. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama