Březen 2011

Do hluchého prostoru je pošleme.

26. března 2011 v 19:53 | Kat-chan |  Slova Katou

A máme tu další zajímavé téma týdne. "Trest smrti"
Překvapuje mě, že blog dává takové téma, i přesto, že tu má stránku několik stovek lidí, kterým ještě kolikrát nebylo ani dvanáct a tak se na slovenských programech nemohou dívat na seriály, kde se mluví sprostě.

Ovšem, vyjádřím svůj názor k trestům smrti:
Jsem pro, jsem pro, jsem pro!
Vemte si, že na světě je člověk, který zabije několik desítek lidí jen pro svoje uspokojení. Příkladem jsou ti, co se ukájejí krví. A soud ho pošle do vazby na doživotí. Pan prezident ho na milost za nějakých těch třicet let pustí, nebo ho z toho bohatá rodinka, či komplic vykoupí a on si jde vraždit dál. Tak proč takového člověka nezabít?
Protože takoví lidé se kolikrát ve vězení mají mnohem lépe než na svobodě.

Člověk je sice roven člověku, ale tohle jsou lidé, kteří to nemají v mozku v pořádku. A pokud chceme, aby klesla kriminilita a já si z kabelky mohla vyndat ten pepřový sprej, tak je zabte. Ty sériové vrahy, nenapravitelné násilníky... ZABÍT!

Ty v anime pro elfanaj

15. března 2011 v 21:04 | Kat-chan
Tak snad se bude líbit. Zkusila jsem to kreslit trochu jinak :)

Pardon, že nemáš klobouček, ale nechtěl se mi kreslit.

Jen se smějte... Obrázek

15. března 2011 v 16:41 | Kat-chan |  Obrázky

Tak jsem něco nakreslila. Nejlepší kvalitu to má, když si otevřete samostatný obrázek :)

Tak přece nekaž partu...

15. března 2011 v 15:12 | Kat-chan |  Slova Katou

Když jsem dnes přišla na blog Iwky-chan, zaujal mě článek o kouření. Následné události, jako příchod na blog.cz a pohled na článek týdne, tomu daly tak, že teď sedím u mého bílého služebníka a ťukám do něj prsty článek na téma týdne "Kouření".

Cigareta v ruce, oči tučně zvýrazněné černou tužkou a polodlouhé, světle blonďaté vlasy s černým podbarvením - takhle jsem ještě nedávno vypadala. Frajerka, co si myslí, že jí patří svět, protože ve tmě se v její ruce rodí světluška. Zabijácká světluška nesoucí dávku nikotinu a dehetu, rakovinotvorných látek, slatkého opojení, oblbnutí smyslů.

Já jsem obecně snadně ovlivnitelný člověk. Ovšem tohle není žádná omluva pro mé činy, které konám. Každý má svůj mozek a má se rozhodovat za sebe a s ovlivnitelností se dá pracovat. Každý umí říct "ne".
Znáte to z takových těch filmů o teenagerech? Takovou tu větu: "Tak přece nekaž partu a dej si taky!" No, a já jsem na tohle přesně naletěla.