Chtělo by to nějakej ten osobní refresh

13. října 2011 v 16:52 | Kat-chan |  Slova Katou
Čus pičus lidi. Dlouho jsme se neviděli co?
Už je to asi tak pět minut od toho, kdy jsem napsala poslední článek s názvem "ehm, ehm". Víte, teď jsem tak pročítala tenhle blog a narazila jsem na zajímavé informace o sobě.
Docela se protiřečim. Jednou řeknu, že tenhle život miluju, pak nenávidím.
Ach ta puberta...

Nicméně, miláčci - new information, tak si držte klobouky a falešné vousy, abychom se zase dozvěděli něco o přízraku tohoto blogu.
Mé jméno je Katou Michiyo. Říkejte mi jak chcete, upřednostňuji Kat-chan.Už mám občanský průkaz! Hustý ne? Šukací kartička je hezky zastržená v jedný kapse mojí velký pseudo-psaníčkový peněženky a když ji vytáhnu, lidi se lekají mojí fotky a utíkají - tak ji raději nevytahuju.

Zájmy mám furt stejný. Zpívám ve sboru, čerstvě i v hard-rock, screamo kapele. Jednou o Take A Shower uslyšíte, nebojte se. Nenávidim školu, protože jsem díky ní už dvakrát skončila v nemocnici. (Dneska jsem z ní v 11 přijela... A bolí mě prdel z debilních injekcí a toho inzulínu už mám taky dost)
Furt poslouchám takovou tu smíšenou hudbu. Ale nejvíc japonskou a tu zahraniční tvrdou. Teda zrovna v poslední době nenápadně ujíždím na dubstepu, ale to kdyžtak ignorujte, protože několik mých přátel s tím nesouhlasí a já se jim jako vždy podřídím.

Pořád jsem neztratila takový ten hořký smysl pro humor, takový ten sarkasmus a chuť dělat si sama ze prdel. A ještě porád jsem se neodnaučila říkat sprostá slova! Kurva už!

Hello, hello, remeber me... Nic, jen si zpívám. Protože to mě strášně baví.

Mám přítele a mám se s ním dobře. Mám zkušenosti i s lesbickým vztahem - nevyšlo to. S orientací si nejsem jistá, ale řekla bych, že spíš budu heterosexuál.
Obdivuju emouše aaa gaye aaa Lady GaGa aaa Evanescence aaa Olivera Sykese aaa mangaKa aaa taaak dááále vole.

Oblíbený barvy. Řekla bych, že černá, bílá, červená. Ostatní ale taky nejsou špatný. Když jsou tmavý.

To je zatím vše. Doufám, že se z tý zelený na blogu nepozvracíte ;)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama