Tvrdí vs. roztomilí

15. října 2011 v 13:43 | Kat-chan |  Ankety/otázky
Každá z nás, anime zdatných žen již někdy jistě narazila na muže v anime, který ji oslovil, přitahoval a k němuž tíhla jako fan (dobrá, některé ne, ale každá máte své oblibence.. ne?)
Ano, omlouvám se Vám, lesbičky, ale v tomhle článku toho pro Vás moc nenajdete....Takže nás můžete opustit, Pápá.

... Vážně, už můžete přestat číst...
.. Opravdu...

Dobře, vy co jste klikli na celý článek a čtete dál jste tedy nějakého oblíbence měli. Jakého byl typu.. Byl chladný, tvrdý, svalnatý, nebo taková spíš holčička s pérem?

Třeba já tíhnu po obojím, ačkoliv takové ty holčičky, o které se musíte starat, jinak uklouznou na ledě a nabudnou se na náhodou odložený nůž, s přehledem vyhrávají.
Vezmu si příklad z Deadman Wonderland.
Stojí nám naproti sobě:
Nevinný, mladý Woodpecker
Jeho zbraní jsou velké oči, zoufalé výrazy, neustále je středem všeho ponižování (ne speciálně Ganta, mluvím obecně o roztomilých hošících)
A proti němu Crow!
Sebevědomý muž z rozeplou košilí, pod kterou se rýsuje plno svalů. Sebevědomý úšklebek mu nechybí v obličeji...

Proč se nám líbí Woodpecker/Ganta?
Protože máme v sobě mateřský pud. Chceme ho chytit do náruče a mazlit se s ním jako s plyšovým medvídkem (akorát, že Gantovi netrhejte hlavu jako tomu medvídkovi, prosím). Protože jeho roztomilé oči nás dostávají do kolen stejně jako když Vám pár denní dítě stiskne ukazováček pěstičkou.
Fanynky tohohle typu jsou většinou dívky, co tíhnout po roztomilosti a chtějí ho rozmazlovat. Chtějí mu péct koláče, které by za zapadajícího slunce na verandě spořádával jeden za druhým. Chtějí slyšet všechny jeho příběhy, kdy byl zraňován a chtějí mu utírat slzy se slovy, že brečící kluk je strašně sexy!

Proč se nám líbí Crow?
Protože chceme mít pocit bezpečí a navíc mít sexy muže u sebe. Chceme muže, co má motorku a kažý den se na ní v kožené bundě prohání. Chceme vášnivý sex každou volnou hodinu a chceme být jeho "služkou" (Všimli jste si, jak přeháním?) Do kolen nás dostává jeho hluboký, sexy hlas, ironické úšklebky a nesmrtelné ego!
Fanynky těhle typů jsou velmi sexuchtivé ženy *hlásí se jak nejvíc může*. To byl vtip. Ne, fanynky těhle typů chtějí opravdového muže, který za temných nocí bude lítat po domě se sekerou a statečně hledat zloděje. Který ji bude otravovat život vysokým egem. Chce s ním zažívat dobrodružství, když sedí za ním a vítr, který pro nim, jedoucím na motorce, cuchá fanynčiny vlasy!

A pak tu máme zlatý střed... Mockingbird!
Roztomilého, malého hošana, který se chvíli usmívá a pak Vám bodne kudlu do zad...

A proč se nám líbí Mockingbird?
Protože je to egoistickej sráč.
A protože my jsme psycho!

A odpovězte VY... Kdo VÁS přitahuje. A souhlasíte se mnou?


Vaše Kat-chan :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 chrissie-chan chrissie-chan | Web | 15. října 2011 v 19:30 | Reagovat

Roztomiloučcí :DD L :D pochybuju že by L nekdo označil jako sexy svalouše :D... :) Ikdyž nadruhou stranu Gaara %) Dala jsem to druhé :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama