Postapokalypsa

Ilidia Oosugaki

4. dubna 2011 v 17:27 | Kat-chan
Ilidia Oosugaki
Narozena: 28.9.1994
Při zkáze přišla o matku, otce, bratra staršího, pár kamarádů.
Vcelku ukecaná, rozvážná, někdy až nevhodně veselá, trochu schizofrenik, nesnáší hádky a raději vše řeší domluvou - pokud to nejde tak ručně nebo pánvičkou (prostě ho praští)
Bojí se výšek a někdy má docela špatný pocit když někdo drží nůž.
Nic moc neumí. Je teprve "hloupý puberťák", který celý život strávil ve škole takže neumí, když to tak sečtu, nic.
Krom nějakých těch základů kreslení, dělání na poli, něco bych možná i sesmolila ze dřeva, nebo tak, a taky by asi byla schopná plusmínus někoho ošetřit. Tak normál.
Rodiče ji v ničem moc nepodporovali, takže nijak nevynikla. Zatím toho nemá moc za sebou, takže její minulost není moc bohatá.

Nena Jeaneil

4. dubna 2011 v 16:57 | Kat-chan  1. Jméno a příjmení Vaší postavy. - Nena Jeaneil
  2. Datum narození? - 15.12. 1988
  3. Koho jste měli před apokalypsou? (Přesněji - Kdo Vám zemřel?) - Sestra, matka, otec, přítel, pes a pár přátel
  4. Jak vypadáte (Podrobný popis, nebo nejlépe obrázek :))? - Viz obrázek.
  5. Jaká je Vaše povaha? - Vždy se snažila být milá. Ale otřes, který ji zasáhl rapidně změnil její povahu. Je nekompromisní a žene se za svým hlava nehlava. Neštěstí z roku 2012 na ni zanechalo mnoho jizev a už není tak pěkná, jako bývala. Moc nejí a tak je vyhublá a stále nervózní. Někomu se může zdát moc křehká, ale umí si prosadit svou i v pěsním souboji.
  6. Jaké jsou Vaše fóbie, strachy, nejhorší noční můry? - Bojí se ohně.
  7. Co umíte? (Může to být cokoliv absrudního, klidně hra na flétnu ;)) - Umí trochu bojovat (pouze prodělala pár kurzů boxu), malinko vařit. Ale hlavně umí s nářadím. Šroubovák je její nejlepší kamarád.
  8. Ve zkratce Vaše minulost. - Těsně před neštěstím z roku 2012 se nastěhovala ke svému příteli, který byl o dva roky mladší, než ona. Se svou sestrou se nenáviděla, ale rodiče měla ráda i ony jí. V ten osudný den byla mimo domov, takže se stihla schovat na jednom z nejbezpečnějších míst v jejich městě - na naprosto otevřenou louku, kde ji nemělo co ublížit.
 
 

Reklama