Slova Katou

Pro Lala◄► za spřátelení :)

15. října 2011 v 14:03 | Kat-chan
Taaak, další nové SB, tentokrát Lala◄► :) Tak doufám, že se diplom líbí :)
Osobně si myslím, že se mi moc nepovedl.. Hlavně jak je to zrnité malé a tak.. Ale bohužel, měla jsem moc malé obrázky, tak jsem to chtěla zvětšit... Takže pardon :)

EDIT: Všimli jste si, že mi tam chybí S? Takže to jdu ihned předělat :D
EDIT2: Předěláno :D

Od Chrissie-chan za spřátelení :)

15. října 2011 v 13:13 | Kat-chan
Takže Chrissie-chan mi za spřátelení udělala takovýhle krásný diplomek, na kterém je Sasuke, kterého sama kreslila ^~^ V poslední době, díky jedné povídce, k Sasukemu tak trochu tíhnu, takže se perfektně trefila - no řekněte sami, není to velmi povedené?

Diplom za spřátelení pro chrissie-chan

14. října 2011 v 7:52 | Kat-chan
Takže jsem se spřátelila s chrissie-chan.. Má opravdu pěkný blog :)
Tak doufám, že se diplom líbí a že se Ti líbí i můj blog :)

Chtělo by to nějakej ten osobní refresh

13. října 2011 v 16:52 | Kat-chan
Čus pičus lidi. Dlouho jsme se neviděli co?
Už je to asi tak pět minut od toho, kdy jsem napsala poslední článek s názvem "ehm, ehm". Víte, teď jsem tak pročítala tenhle blog a narazila jsem na zajímavé informace o sobě.
Docela se protiřečim. Jednou řeknu, že tenhle život miluju, pak nenávidím.
Ach ta puberta...

Nicméně, miláčci - new information, tak si držte klobouky a falešné vousy, abychom se zase dozvěděli něco o přízraku tohoto blogu.
Mé jméno je Katou Michiyo. Říkejte mi jak chcete, upřednostňuji Kat-chan.

Ehm, ehm

13. října 2011 v 16:24 | Kat-chan
Zanedbaný blog s článkem, který říká, že naposledy byla autorka blogu aktivní 21. dubna. Docela špatné - vzhledem ke tomu že je teď říjen... A co jen s tím?
Rozhodla jsem se to tu pomalu znovu rozpohybovat. Nejsem si jistá, jak dlouho mi to vydrží, ale mám příšerně psavou náladu. A chci napsat něco dlouhého, napínavého, co bude bavit Vás i mě.

Tak mi držte palce :)

Útok!

10. dubna 2011 v 10:34 | Kat-chan


Tak jsem Vám včera byla na koncertě. U nás na Kadaňsku je totiž dosti rockových kapel a tak se každým rokem pořádá Orfeus Rock, kde se soutěží o 10 dní ve studiu a hraní na hlavní scéně proslulého Rockfestu = Vysmátého léta, kde k nám jezdí nejznámější české (minulý rok tu byli i Švédi) kapely.
Hraje se ve třech kolech a na lístku jsou vždy hlasy, které diváci dávají do krabiček, ve kterých se to potom všechno sčítá.. A pak má jedna kapela divokou kartu a postoupí tak rovnou do finále. Tohle bylo finále a posloupili do něj:
Orfeus Rock I: Innominado
Orfeus Rock II: New Variant
Orfeus Rock III: Trüpaslík (kteří se nakonec naučastnili, protože jeden člen, Mládenec, si zlomil kotník a nemůže skoro ani na pívo jít)
Divoká karta: Nucený výsek

A hádejte, kdo vyhrál? INNOMINADO!! Skvělé, skvělé. :) Také jsem jim dala oba hlasy! Ještě aby nevyhráli!
Byli fakt šťastní. Tedy alespoň profesor IT, se kterým jsem si později povídala byl nadšený z toho, že vyhráli :)
Ale proč jsem nadepsala článek útok?
Stojím si tam u stěny, poslouchám... A přede mnou stojí dva fotografové. Jeden se na mě jednou pootočil a jako podíval se na mě a pak něco řekl svému kámošovi. Najednou se oba dva otočila na mě a vyfotili mě! Samozřejmě jsem tam vypadala určitě strašně inteligentně! :D
No, těším se, až fotky dají na internet...
Tak.. Sdělila jsem Vám své zážitky a můžu zase jít.
Tak se mějte :)

Návrat ke starému :)

8. dubna 2011 v 21:31 | Kat-chan


Tak jsem se vrátila ke starému dobrému designu s Miku.. Tak snad se líbí ^^

Tak jsem se rozhodla...

7. dubna 2011 v 18:11 | Kat-chan


... že začnu posilovat! Nejsem tlustá, ani náhodou. Období podceňování mého těla a říkání toho, že jsem tlustá už mě dávno přešlo! (Pořád se nemám ráda, ale o něco méně :D)
Ale přitahuje mě myšlenka na viditelné svaly. Ačkoliv jsem hubená, nejsem sportovní typ a přece jen jsem taková... neforemná, řekla bych... :D

Kamarádky, atletka a gymnastka, u mě ve třídě mají takovou ideální postavu. Míry akorát a mají nádherně vypracované svaly. Takové ty krásné, ženské nohy, úský pas, štíhlé boky a prsa akorát. A to se mi líbí - to se mi libí!

Tak mi držte palce ;D (Snad mi to vydrží dlouho)

Adios ^^

Aloha, where are you from?

2. dubna 2011 v 13:30 | Kat-chan


V poslední době už jsem zde jen na to, abych napsala článek na téma týdne, že? Omlouvám se, ale nemám na nic ani čas ani chuť.. Ale teď už k tématu:

Seznámení přes internet je celkem diskutované téma, že? Tuhle holčičku nachytal pedofil, támhleta se zamilovala a posílala mu prachy, tuhle zabil chlap, se kterým si psala a měla ho za třináctiletého kamaráda.
Kdyby oni znali netiketu, která je mimochodem zařazena do učebních plánů a učit by se měla, kdy už ne musela, tak by se tohle nestalo. Zlaté pravidlo? Dokud ho nevidím, či neslyším - NEVĚŘÍM, ne?
Ale z pohledu kamarádství je to sakra skvělá věc. Nebo je úžasné povídat si s kamarády z Austrálie, nebo z Egypta, či z USA... Rozvíjí se jazykové dovednosti, osobnost, zjistíš nové věci. Sama vím, jaká je sranda volat si se Švédkou, když ona breptá a Vy jí ani slovo nerozumíte, protože moje angličtina je na nízké úrovni.
A třeba povídání si s Iwkou-chan je kouzelný. Kolik srandy se zažije. A ty lidi jsou kolikrát srdci blíže, než ten, kdo bydlí ve stejném městě jako Vy.

Takže shrnutí?
Už hodně lidí si našlo vztah přes internet a jsou spolu klidně i více, než deset let, mají dvě děti a tak dále. Dnešní doba to umožňuje. Ale musí se dát pozor na to, s kým se seznamovat?
A v kamarádství - to se meze nekladou, že?

Do hluchého prostoru je pošleme.

26. března 2011 v 19:53 | Kat-chan

A máme tu další zajímavé téma týdne. "Trest smrti"
Překvapuje mě, že blog dává takové téma, i přesto, že tu má stránku několik stovek lidí, kterým ještě kolikrát nebylo ani dvanáct a tak se na slovenských programech nemohou dívat na seriály, kde se mluví sprostě.

Ovšem, vyjádřím svůj názor k trestům smrti:
Jsem pro, jsem pro, jsem pro!
Vemte si, že na světě je člověk, který zabije několik desítek lidí jen pro svoje uspokojení. Příkladem jsou ti, co se ukájejí krví. A soud ho pošle do vazby na doživotí. Pan prezident ho na milost za nějakých těch třicet let pustí, nebo ho z toho bohatá rodinka, či komplic vykoupí a on si jde vraždit dál. Tak proč takového člověka nezabít?
Protože takoví lidé se kolikrát ve vězení mají mnohem lépe než na svobodě.

Člověk je sice roven člověku, ale tohle jsou lidé, kteří to nemají v mozku v pořádku. A pokud chceme, aby klesla kriminilita a já si z kabelky mohla vyndat ten pepřový sprej, tak je zabte. Ty sériové vrahy, nenapravitelné násilníky... ZABÍT!

Tak přece nekaž partu...

15. března 2011 v 15:12 | Kat-chan

Když jsem dnes přišla na blog Iwky-chan, zaujal mě článek o kouření. Následné události, jako příchod na blog.cz a pohled na článek týdne, tomu daly tak, že teď sedím u mého bílého služebníka a ťukám do něj prsty článek na téma týdne "Kouření".

Cigareta v ruce, oči tučně zvýrazněné černou tužkou a polodlouhé, světle blonďaté vlasy s černým podbarvením - takhle jsem ještě nedávno vypadala. Frajerka, co si myslí, že jí patří svět, protože ve tmě se v její ruce rodí světluška. Zabijácká světluška nesoucí dávku nikotinu a dehetu, rakovinotvorných látek, slatkého opojení, oblbnutí smyslů.

Já jsem obecně snadně ovlivnitelný člověk. Ovšem tohle není žádná omluva pro mé činy, které konám. Každý má svůj mozek a má se rozhodovat za sebe a s ovlivnitelností se dá pracovat. Každý umí říct "ne".
Znáte to z takových těch filmů o teenagerech? Takovou tu větu: "Tak přece nekaž partu a dej si taky!" No, a já jsem na tohle přesně naletěla.

Nový desing

10. února 2011 v 18:04 | Kat-chan
avatar
Jak jste si jistě - doufám - možná - určitě - povšimli, můj blog opět změnil kabátek. A na moooc a moooc pěkný kabátek.

Samozřejmě, něco tak pěkného nevzniklo mojí rukou, ale rukou Blanch !!!

Ta holka je strašně šikovná a já jí moc, moc a ještě jednou moc děkuji za vytvoření tohohle layoutu a že je volně ke stažení :)

Určitě se na její stránky podívejte, má moc pěknou grafiku :)

Jináč - asi se vrhnu na nějaký FF na Naruta :D

Zatím sa majťe ;D

S lítostí Vám oznamujeme, že tento článek je pozitivní (i když tak nevypadá) a tak se nemůžete přiživit na nějakém tom smutku

10. února 2011 v 1:14 | Kat-chan
Kat-chan
Pozdravy.

Jste právě teď na blogu, který se jmenuje katou-world.blog.cz, aneb "Povídky slečny Katou".
Katou jsem já a jsem přízrak tohohle blogu. Tedy - vlastně jsem jeho majitelka.

Z tohohle obrázku 200 x 200 pixelu na Vás kouká můj ksicht, který prošel určitou změnou ve photoshopu. Většina z toho byla vylepšení nepoužitelnejch částí. Ale velký nos zůstal stejný - to mi věřte.

Můj život - neklidný a sakra mladý. Užívej dokud můžeš, kdo ví, kdy tě nějakej ožralej sráč přejede, nebo tě někdo omylem vystrčí z vlaku, nebo z mostu. Ale nedělejme z toho sci-fi. Prostě nikdo nikdy neví, kdy se mu kdo-ví-kdo pomstí smrtí. A třeba i úplně neznámej magor.

A chcete-li o mě vědět víc, tak rozklikněte tenhle článek a třeba se v něm i rozepíšu ;D

Nový dess?

9. února 2011 v 16:31 | Kat-chan
ikonka
Dobrý, lepší, nejlepší den!

Sakra lidi, JÁ MÁM PHOTOSHOP CS5!
Oh - můj - bože, jak dlouho jsem dělala všechny různé pičoviny jen, abych ten PS mohla mít. Nedařilo se mi to, žádnej key mi nefungoval a dělalo to kraviny..

Ale teď už ho mám! A hned jsem změnila design :))

Doufám, že se Vám líbí,
Vaše Katou

Go, Disney, GO!

8. února 2011 v 20:42 | Kat-chan
ikonka

Dobrý den, vážení a milí.

Možná se ptáte, proč se článek jmenuje "Go, Disney, GO!" Nebo se také neptáte, je Vám to naprosto u prdele a zřejm nečtete ani tenhle článek. Hehe.

Ovšem, proč se teda tak jmenuje, ptáte se Vy, mí oblíbení? (Mami, vypni ten internet a jdi spát, ano?)
Ne, není to tím, že jsem právě přepínala televizi a oni dávali onvý díl Hany Fontány, či něčeho takového. Jenom jsem dnes viděla parádní film od tvůrců Disney.

A kdybych si to na internetu nenašla, tak to vůbec netuším, protože tohle jako od Dineyho opravdu nevypadalo. A jak se ten film jmenoval? TRON: Legacy.

Sakra lidi, propadla jsem tomu jak moje teta čokoládový zmrzlině po rozchodu. Říkám Vám, to byl  nejvíc fantastičtější, nejvíc sci-fi s nejvíc sexy hercema film všech dob!
Oh - můj - bože! Miluji to!

A nejvíc miluji mého miláčka Zuse / Castora. Sakra, sakra, sakra. Jeho podobu zakomponuji do té nové povídky Redhead. Hahá. Protože je opravdu sexy... MMMM!!!

Zuse
A říkala jsem, že byl také nejvtipnější? Ne?... BYL NEJVTIPNĚJŠÍ!!!


Tímto se s Vámi mí drazí loučím a zase někdy,
Nashledanou

Friends - ha!

16. října 2010 v 10:55 | Kat-chan
friends
Důvěra? Proč bože?!
Upřímnost? Tak to jseš fakt blbá!
Láska?... Táhni do háje!

Mám několik nejlepších přátel... Vlastně - jelikož pro mě slovo přítel znamená něco víc. Je to slovo, které má hluboký význam, který by se neměl opomíjet. Je to slovo, ke kterému jsem kritická a hnusná, protože mým přítelem nemůže být každý...
Možná se bavím s hodně lidmi, možná se hodně lidem svěřuji, ale ne všichni jsou mí kamarádi...
Tak hele.. spočítáme si, kolik mám přátel. Ummm *počítá..*... ŠEST OPRAVDOVÝCH PŘÁTEL..
Šest - to není extra vysoké číslo - přátel, kterým bezmezně věřím.. aspoň jsem tedy věřila.
Včerejší počet se zmenšil o jedno, takže teď mám pouze pět přátel.. Nii, Ivet, Kee, Filip, Standa a končíme... Už nikde nevidím jméno Jiřík a to vše jen kvůli blbým změnám.
Jó, Jiřík byl jeden z těch nejbližších vůbec. Připoutala jsem si ho k tělu a nechtěla už mezi námi nikdy nic měnit. Výhodou nám bylo, že byl gay a tak se nám ani z jedné strany nemohlo stát, že by mezi námi vzniklo něco víc.
Alkohol ale dělá divy co? PCHE!
Oba dva jsme měli moc rádi party, alkohol, všelijaké píčoviny, co prostě lidi, kteří se chtějí vytáhnout, dělají...(Naštěstí já už jsem pochopila, že je to naprostá píčoviny a vytvořila jsem si k alkoholu vztah asi tak jako k antidepresivům)..
Stalo se, že jsme slavili jeho svátek. První rok, kdy jsem s ním slavila svátek jsme slavili u nás doma. Jen v kruhu čtyř lidí. Já, on a další dvě hodně dobré kamarádky, které se mi ovšem oddálily, i přes to, že začali chodit na stejnou školu jako já.. Přespávali u mě a já usla v jeho náručí. V tak voňavém a strašně příjemném přátelském náručí...
Další rok jsme slavili u něj.. i s alkoholem, s hodně alkoholem. Opila jsme se i přes to, že jsem nesměla... Ty dvě kamarádky se potom zavřely v jiné místnosti, protože si potřebovaly promluvit. A on tam tak ležel, já k němu přišla a sedla si na tu postel. Chtěla jsem mu dát pouze krátký polibek na rty, ale místo toho jsme se navzájem do svých rtů tak nenasytně vpili.. Ještě k tomu jsme tam všichni chodili jenom v podprsenkách kvůli tomu, že tam bylo nesnesitelné vedro... Líbali jsme se já ani nevím jak dlouho, když mi zazvonil budík, abych šla domů. S omluvným pohledem a povzdechnutím jsem si oblíkla triko a běžela domů...
Dlouho jsem na jeho polibky nemohla zapomenout. Oba jsme se chovali odtažitě, až jsme si uvědomili, že si musíme promluvit... U mluvení to znovu nezůstalo a my se dali dohromady.
On to ale nemohl snést. Nedávno se rozešel se svým přítelem a nedokázal tak narychlo změnit strany a začít si s někým jiným. Rozešli jsme se..
A tady to začalo - to byl ten kámen úrazu, která nás od sebe rozdělil na měsíce! Hádali jsme se a přáli si, aby se tehdy nic nestalo, i když jsme v hloubi duše oba věděli, že jsme to chtěli... Znovu jsme se spřátelili, ale jedno jsme věděli - už to nebude takové, jako to bývalo dřív...
A teď... teď se změnil. Začal mít velké ego, je hrdý a hraje si na nafoukaného. Všechno, co jsem dřív dělala je najednou špatné a on se chová prostě... hrozně! Bolí mě koukat se na to, jak náš vztah znova uvadá..
A to jsem byla TAK šťastná!! S Nii jsem se udobřila, našla si dalšího dobrého přítele... Ale ON to zkazil. Ten, který byl v mém životě pomalu nejdůležitější osobou! To ON mi teď ubližuje a zraňuje mě.
Mám ho ráda, mám ho strašně rádaa už mě nebaví jen sedět v slzách a dívat se, jak se mě dělá debila před kamarády, jak se mění, jak už to není ten, kterým býval.
Prosím, Jirko, vzpamatuj se. Vím, že máš vlastní svět, vím že pro tebe realita není realitou, ale že žiješ andorem. To snad neznamená, že budeš na všechny jak kopřiva, ne?....

Black'n'White

10. října 2010 v 16:00 | Kat-chan
Těšte se na povídku, co jsem právě vymyslela >:D
BLACK'N'WHITE!

Mafia wars ve světě Naruta...

Shounen ai...   Aaaah *-*

Něco o mě

10. října 2010 v 1:00 | Kat-chan
WILD
Vzala jsem starej dotazník a hrála si, viď ^^

Něco o mě tedyy~~

Celé jméno: Katou Michiyo
Přezdívka: Kat, Kat-chan, Michina (někdo na mě volá Michino!!)
Narozeniny: 1.8. '96 (ano jsem ještě malé dítě) (Ano, chci abyste to věděli a na mé narozeniny se nevymlouvejte nevědomostí!)
Místo narození: Kadaň
Znak zvěrokruhu: Lev
Pohlaví: Žena
Třída: Kvarta
Škola: <3
Celé nick jméno: Katou Michiyo
Barva vlasů: 50% blond, 50% černé
Délka vlasů: po ramena
Barva očí: zeleno-šedo-modré... um.. zelené
Hlavní rys: Velkej nos
Výška: 160 cm a několik něčeho k tomu
Jizvy: všude :D hlavně na obličeji.. v obočí, na bradě, u kořene nosu
Brýle: mi nesluší, ale nevidím ze zadních lavic na tabuli, takže je nosit musím
Piercing: bude
Tetování: bude
Pravák nebo Levák: pravák

MOJE POPRVÉ-v dětství
Můj první nejlepší přítel:
Niikagi-oneechaaan
První cena: v klavírní a pěvecké soutěži :D
První sport, kterému jsem se věnovala: mm...tanec se počítá?
První domácí zvíře: křeček papoušek
První dovolená: Egypt
První koncert: My Chemical Romance <3<3
První láska: tu si nepamatuju.. myslíš, že můj spolužák (který spolužákem ještě stále je a tuto stárnku může najít)

OBLÍBENÉ
Anime:
Air, Bleach, Blood +, Clannad, Death Note, D.N. Angel, Elfen Lied, Fullmetal Alchemist, Hetalia Axis Power, Jigoku Shoujo, Junjou Romantica, Kaleido Star, Nana, Naruto, Ouran High School Host Club, Shanam King, Melancholy of Suzumiya Haruhi, Tokyo Mew Mew, Vampire Knight
Film: Kill Bill, Je to i můj život, Matrix
Seriál: Friends, Nanny, Angel, Buffy,...
Barvy: černá, bílá, rudá, modrá, červená (ne, neni to to stejné, co rudá)
Skupiny: An cafe, Asian Kung-fu Generation, BIGBANG, BUCK-TICK, Dir en Grey, GacktJob, Girl's Generation, High and Mighty Color, Janne Da Arc Kanon Wakeshima, L'Arc~en~Ciel, Miyavi, The Gazette, UVERworld, Versailles, 2NE1, Sadie
Písnička: Nejlepší písnička je yaoi fangirls hymna ^^
Přítel/kyně: Všichni přátelé ;)
Sladkost: Já sama jsem celá sladká ;D
Sport: Fotbal <3
Restaurace: Na Hradě
Oblečení: Nejoblíbenější oblečení jsou uplé džíny, návleky, triko a kabátek ^^
Obchod: klasika - NY (nic jinýho tady není :D)
Předmět ve škole: Čeština, Francouzština, Anglina
Zvíře: Pes ^^
Knížka: Sága Květy z půdy
Časopis: Nečtu
Boty: Converse

BUDOUCNOST
Děti:
Nechci
Svatba:
Nechci
Místo kde chci žít:
Japonsko..
Auto: Volvo (a ne stříbrný! Černý XC90)

MŮJ VYSNĚNÝ KLUK
Barva vlasů:
černá
Délka vlasů:
po ramena, ale spešl upravený
Barva očí:
Modrá
Výška:
Vysoký, ale zase tak, aby se mu dalo podívat do očí
Roztomilý nebo sexy?:
Roztomilý
Líbat nebo dívat:
Líbat..
Objímat nebo líbat?:
Objímat
Oblečení:
Nějaké, co by na něj padlo
Hravý nebo vážný?:
Hravý
Romantický nebo přirozený?:
Přirozený
Tlustý nebo hubený?:
hubený
Něžný nebo vášnivý?:
Vášnivý
Přelétavý nebo snadno se vázající?:
Snadno se vázající
Zábavný nebo nudný?:
Zábavný
Děláč problému nebo pan tichý?:
problémista.. :D

UŽ JSEM NĚKDY......
Políbila cizího člověka:
ano
Pila alkohol:
ano
Kouřila:
ano
Utekla z domu:
To jsem ještě nezkoušela..můžu to zkusit teď..
Něco si zlomila:
Ne
Chodila s klukem:
Ano
Chodila s holkou:
Ano
Zlomila někomu srdce:
Ano
Pohádala se s někým:
Ano
Plakala, když někdo umřel:
Ano
Plakala ve škole:
Ano
Někoho zabila:
Ještě ne
Zamilovala se:
Ano

VĚŘIM V...
Bůh:
Ne
Zázraky: Ne
Láska na první pohled: Ano
Duchové: Ano
Druhé já: Mám ho ;D
Nebe: Ano - bez Boha
Peklo: Ano
Anděl: Ano
Polibek na první rande:
Ano
Horoskopy:
Jak kdy
Je tu někdo,koho bych chtěla, ale vím, že ho mít nemůžu:
Ano

Ohayo~~

7. října 2010 v 10:12 | Kat-chan
Miku
Ohayo~

Nudím e, takže překládám a už za chvíli Vám sem šoupnu překlad nějaké té VOCALOID písničky ^^
Začnu od těch více známých a postupně budu přecházet na ty méně, abych Vám ukázala něco víc... myslím, že začnu u klasiky "Love Is War" (Koi wa sensou < myslím n._ .n)

Tak a teď už šup na to...

PS: Ten design se mi strašně líbí ^^

Mějte se :)

Kdyby jste šli náhodou okolo, hlásněte prosím ;)

12. srpna 2010 v 23:19 | Kat-chan
ZDE prosím hlásněte za Lavinë :) Budu mooooc vděčná... ^^

Konnichi wa~

23. května 2010 v 10:50 | Kat-chan
Ikonka Love is war
Konnichi wa, minna-san ^^

Tak je to zase tady.. Zase začínám novej blog ^^ Hu-hů!

Ale tentokrát tenhle blog bude jen na povídky, chtěla jsem se nějak donutit zase něco psát a prásk, založim si blog, kde to budu muset přidávat pravidelně.

Víte, že je to ale docela dobrý pocit, zase dělat design a rozcestníky, vkládat sem všechny povídky a tak? Fakt úžasný ^^

No nia, já letím, tak se mějte krásně a pápá ^^

Vaše Kat-chan~
 
 

Reklama